Podsumowanie XI kolejki: Vitcovia coraz bliżej podium

Zjednoczeni wygrali po raz dziesiąty, Lechia po raz ósmy, a Vitcovia - szósty. Przetasowanie na podium, ale bez zmian na dnie - tak wygląda sytuacja na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej.

Kolejne ważne zwycięstwo, na trudnym terenie, odnieśli Zjednoczeni Trzemeszno. Pokonali oni w Gruszczynie Piasta Kobylnica 2:1, utrzymując tym samym w tabeli przewagę sześciu punktów nad Lechią Kostrzyn. Lechią, która również wygrała swoje spotkanie (po dwóch kolejnych porażkach), pokonując Wartę Śrem aż 6:1. Czterema golami w tym meczu popisał się Piotr Gawron.

Drugi remis z rzędu zanotowań Klub Sportowy z Lubonia, który w doliczonym czasie gry - w meczu ostatniej ekipy z przedostatnią - zdobył bramkę na wagę jednego punktu w pojedynku z Orkanem Jarosławiec.

Taki sam wynik zanotowano także na poznańskich Winogradach, gdzie TPS mierzył się z Concordią Murowana Goślina. Z kolei wynik 2:2 padł w pojedynku poznańskiej "Trzynastki" z Kłosem Zaniemyśl.

Trzeciej z rzędu porażki u siebie doznała Wielkopolska Komorniki, która przegrała z AVIĄ Kamionki 1:2.

W hitowym spotkaniu tej kolejki, Vitcovia wygrała u siebie z Wiarą Lecha, zmniejszając stratę do Poznaniaków do trzech punktów.

PODSUMOWANIE XI KOLEJKI
PIAST KOBYLNICA - ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO 1:2 (0:1)

'54 Marek Kulczak - '30 Dawid Ciążyński, '52 Robert Pepliński

LUBOŃSKI KS 1943 - ORKAN JAROSŁAWIEC 1:1 (0:0)